Sužadėtinių kursai Kaune

0

Sužadėtinių kursai Kaune – tai 8 susitikimų pasirengimo programa 

Sužadėtinių kursai Kaune vyksta mažoje uždaroje grupėje (iki 10 porų). Tos pačios poros nuosekliai lanko visus susitikimus tik savo grupėje, dalyvauja abudu sužadėtiniai. Susitikimo trukmė 2 val.

Grupiniame darbe neapsiribojama vien teorinėmis žiniomis, bet per užduotis poroje, pokalbius, diskusijas, praktinę veiklą sužadėtiniai gali labiau pažinti ir geriau suprasti vienas kitą. Plačiau apie temas ir susitikimus

Dauguma grupių vedėjų – sutuoktinių poros, taip pat susitikimus veda kunigai ir natūralaus šeimos planavimo specialistai.

Prieš registruodamiesi į sužadėtinių 8 susitikimų programą peržiūrėkite, į kurią grupę norėtumėte registruotis. Peržiūrėti formuojamų grupių sąrašą galite čia

Informacija ir registracija mob. 8 630 96365 pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 14.00–18.00 val.; El. paštas suzadetiniai@kaunoarkivyskupija.lt


Sužadėtinių kursai Kaune: 12 susitikimų programa

12-kos paskaitų ciklo programos tvarkaraštis >> (2017 m. rugsėjis – 2018 m. liepa)

Informacija mob. 8 630 96365, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 14–18 val.; el. paštas: suzadetiniai@kaunoarkivyskupija.lt.


Brangūs Sužadėtiniai,

Nuoširdžiai sveikiname Jus, žengiančius link vienos gražiausių žmogaus gyvenimo švenčių – Santuokos. Susižadėjusių vyro ir moters nutarimas susituokti yra apsisprendimas visam gyvenimui dovanoti save išrinktajam ar išrinktajai. Tai, kas įvyksta santuokos metu, Šventasis Raštas apibūdina šitaip: „Ir du taps vienu kūnu“ (Mk 10, 8). Galima drąsiai sakyti, kad susituokęs žmogus pradeda iš esmės naują savo gyvenimo etapą. Kaip tik dėl to labai svarbu gerai pasirengti šiam svarbiam Jūsų gyvenimo žingsniui.

Bažnyčia, norėdama, kad patirtumėte visą santuokinio gyvenimo grožį bei palaimą ir tinkamai jam pasirengtumėte, prašo lankyti sužadėtinių rengimo santuokai kursus. Jie skirti susipažinti su svarbiausiais Santuokos sakramento ir krikščioniškos šeimos gyvenimo aspektais: sutuoktinių tikėjimo svarba, darnių tarpusavio santykių palaikymo menu, lytiškumo bei vaisingumo dovanos prasme ir Santuokos sakramento samprata ir liturgija.

Santuokos sakramentui Kaune rengiama dviem būdais.

Vienas būdas – Kauno arkivyskupijos Šeimos centro organizuojami 8 susitikimai grupėse. Šią programą veda šeimos, pasirengusios dalytis savo gyvenimo santuokoje ir tikėjimo įvairiopa patirtimi. Programoje taip pat numatyti susitikimai su kunigu – jis atsakys į Jūsų klausimus apie tikėjimą ir pristatys Santuokos sakramento tikslus.

Kitas būdas – 12 paskaitų ciklas. Jas ves kunigai, katechetai, psichologas ir gydytojas. Paskaitos vyksta pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 18 val. Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje (Papilio g. 5, Kaunas). Temos, registracija nurodyta TVARKARAŠTYJE>>>

Pasirinkite tinkamą kursų pradžios datą, kad iki Santuokos dienos galėtumėte užbaigti visą rengimosi programą. Išklausiusiems visas kursų temas išduodamas pažymėjimas, kurį reikia pristatyti parapijos, kurioje numatote tuoktis, kunigui.

Palaiminto sužadėtuvių laiko rengiantis Santuokos dienai Jums linki Kauno arkivyskupijos ganytojai ir šių rengimo programų organizatoriai bei vedėjai!

2014 m. spalio 1 d.
Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės minėjimas

Kauno arkivyskupijos vyskupai

suzadetiniu kursai kaune

Share.

Leave A Reply